kondiční plavby, vyhlídkové plavby, motorový člun, půjčovna
půjčovna Hluboká, motorové čluny, člun s kapitánem

BLOG | AKTUALITY KONDIČNÍ A VYHLÍDKOVÉ PLAVBY

   - pravidelně vás informujeme o novinkách naší půjčovny lodí & člunů, pořádaných kurzech a dalších aktivitách

Kapitánské zkoušky blog, článek

Kapitánské zkoušky

Sdílejte na Facebooku

Využívání plavidel při trávení volného času je rok od roku častější a tato forma atraktivní dovolené se začíná vyrovnávat nejoblíbenější formě trávení volna, a to pobytu u moře. Pokud si chcete rozšířit své dovednosti, tak u nás můžete absolvovat praktické zkoušky k vedení plavidla.

Většina půjčoven rekreačních plavidel, včetně naší půjčovny, nabízí plavidla jak pro osoby bez průkazu Vůdce malého plavidla, tak pro ty zkušenější, kteří ho již vlastní. Zájem o "řidičák na loď" v současnosti raketově roste a s ním také roste poptávka po svižnějších plavidlech pro zkušené lodivody. I my máme v nabídce takové plavidlo a pokud ještě nemáte kapitánské zkoušky, tak u nás můžete absolvovat kurz vedení malého plavidla, v rámci kterého vás naučíme bezpečné manipulaci s plavidlem, jeho ovládání, kotvení, vyvazování, základy plavebního provozu atd. Po absolvování kurzu Vám vystavíme osvědčení o absolvování kurzu vedení malého plavidla. S osvědčením od nás již stačí dojít na Státní plavební správu a úspěšně vykonat teoretickou zkoušku.

Pokud již máte průkaz VMP a necítíte se při vedení plavidla jistě, tak vás vezmeme na plavbu po Vltavě, během které se všechny nezbytné manévry naučíte se zkušeným kapitánem. Osvěžíte si také pravidla plavebního provozu a důležité zákonitosti na vodě. Získáte cenné zkušenosti od dlouholetých lodivodů a jízda na lodi pak pro vás bude skutečný relax :-)

https://zpravy.idnes.cz/plavba-s-vodnimi-inspektory-lode-cesi-kontrola-lodi-policii-vltava-labe-lodnici-g05-/domaci.aspx?c=A180625_101525_domaci_lre&utm_source=facebook&utm_medium=sharecm